Wycieraczki szyb tramwajów, lokomotyw i innych pojazdów szynowych


Wycieraczki jako jeden z elementów mających znaczący wpływ na bezpieczeństwo w transporcie i komunikacji, powinny bezkompromisowo spełniać wymagania norm, ale również sprostać oczekiwaniom odbiorców oraz użytkowników. Nasze produkty spełniają surowe normy dla przemysłu kolejowego.

Oferujemy wycieraczki elektryczne szyb do:

  • autobusów szynowych
  • zespołów trakcyjnych
  • pojazdów elektrycznych
  • wycieraczki lokomotyw
  • wycieraczki tramwajów
  • i wielu innych...

Silniki wycieraczek zapewniają długotrwałą pracę i są odporne na trudne warunki pracy panujące na kolei. Nasze wycieraczki są z powodzeniem montowane przy budowie nowych pojazdów szynowych oraz przy modernizacjach lokomotyw taboru kolejowego.

W zależności od potrzeb i założeń projektowych możecie Państwo precyzować Wasze wymagania w zakresie kąta wycierania, napięcia zasilania, możliwości zastosowania napędu ręcznego w napędzie wycieraczki i innych. Mamy również szeroki wachlarz elementów eksploatacyjnych takich jak: ramiona i pióra wycieraczek. W celu spełnienia Państwa oczekiwań nie ograniczyliśmy wyboru tylko do długości ramion i piór, ale myśląc o korzyściach odbiorców, umożliwiliśmy Państwu wybór wycieraka. I tak, wycierak pantograficzny to rodzaj wycieraczki złożonej z 2 ramion i jednego pióra lub wycierak z piórem zamocowanym na ceowniku pojedynczego ramienia. Spryskiwacz szyb montowany na ramieniu lub na podszybiu czoła pojazdu. Pompka spryskiwacza zasilana napięciem 24 VDC.